Umów na wizytę
 
 
Umów się na wizytę:
606 39 09 08
Strona główna

 
Mirosława Bartkowiak-Miśniakiewicz
Lek. dent., spec. ortodonta
Mirosława Bartkowiak-Miśniakiewicz jest specjalistą ortodontą z wieloletnim doświadczeniem. Od 1992 roku, kiedy uzyskała II st. specjalizacji z ortodoncji stale poszerza swoją wiedzę wprowadzając do codziennej praktyki nowe rozwiązania.
Elwira Urban-Kosela
Lek. dent., M. Sc.
Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2012 ukończyła
studia na Goethe University we Frankfurcie i uzyskała tytuł
Master of Oral Implantology.
Natalia Mandzios
Lek. dent.
Ukończyła studia na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu. Uczestniczy w licznych kursach z zakresu stomatologii zachowawczej i estetycznej, protetyki i ortodoncji.
Anna Zalewska-Han
Lek. dent.
Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu
Od 2003 r. pracownik kliniki implantologiczno-ortodontycznej Royal Dent, dla którego stomatologia jest pasja, a estetyka nieodzownym jej elementem.
Aleksandra Makuch-Kornacka
Lek. dent.
Aleksandra Makuch-Kornacka jest specjalistą protetykiem z wieloletnim doświadczeniem. Wiedzę zdobywała na wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej we Wrocławiu.
Romuald Dudek
Lek. dent.
Doświadczony specjalista w zakresie stomatologii zachowawczej i endodoncji.
Wojciech Pawlak
dr n. med., chirurg stomatolog, chirurg szczękowo-twarzowy
Niezwykle doświadczony chirurg szczękowo-twarzowy. W praktyce zawodowej ukierunkowany jest na leczenie chirurgiczne kostnych wad zgryzu (min. progenia, retrogenia, laterogenia, zgryz otwarty,niedorozwój szczęki).
Urszula Kanaffa-Kilijańska
Dr n. med., specjalista periodontolog
Jej pasją jest profilaktyka chorób przyzębia. Z przyjemnością zaprasza pacjentów do swojego gabinetu i pomaga w wyrobieniu zdrowych nawyków pomagających zachować zęby na całe życie.
Dagna Wołków-Hutnik
Lek. dent.
Doktor Dagna Wołków - Hutnik ukończyła studia w 2007 roku na Wydziale Lekarsko-Stomatologicznym Akademii Medycznej im Piastów Śląskich we Wrocławiu. Staż podyplomowy odbyła w klinice Ortodontyczno-Implantologicznej Royal Dent we Wrocławiu.
Joanna Toczewska
Dr n. med.
Absolwentka Wydziału Lekarsko-Dentystycznego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2016 roku pracuje w Katedrze i Zakładzie Chorób Przyzębia Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.
Łukasz Szymczyszyn
Ratownik medyczny
Magister ratownictwa medycznego. Swoją naukę kontynuował na studiach podyplomowych w Wyższej Szkole Oficerskiej Wojsk Lądowych im. gen T. Kościuszki we Wrocławiu. Uczestnik licznych kursów z zakresu ratownictwa medycznego jak ACLS, PHTLS, BLS-AED.