Umów na wizytę
 
 
Umów się na wizytę:
606 39 09 08
Strona głównaImplanty Wrocław

Implanty Wrocław

 

Implanty zębów to najnowocześniejsza terapia odbudowy uzębienia. Stanowią stabilną podstawę dla pojedynczych koron zębowych, większości mostów oraz protez zębowych. Zęby osadzone na implantach są praktycznie identyczne z zębami własnymi oraz dają całkowicie naturalne odczucie. W zakres zabiegów wchodzą: wszczepienie implantu, regeneracja kości, podniesienie dna zatoki.

W naszej Klinice we Wrocławiu stosujemy tytanowe implanty firmy Straumann i 3i używane na całym świecie. Implanty te umożliwiają bezpieczne rozwiązania w każdym wieku i w każdej sytuacji. Są trwałe i wytrzymałe na siły zgryzowe. Tytan, z którego są wykonane, jest niezwykle trwały i kompatybilny z organizmem, przez co łatwo integruje się z tkanką.

  • Wszczepienie implantu Implanty zębów to niewielkie tytanowe części umieszczone w kości, które stanowią wysoce zaawansowane technicznie sztuczne korzenie zębowe.
  • Regeneracja kości W przypadku, gdy kość ulegnie częściowemu zanikowi, jest cienka i osłabiona i implant nie może być w niej umieszczony zalecamy regenerację kości. Tkanka kostna może być zrekonstruowana kością własną lub materiałem kościozastępczym (Bio-Oss, Bio-Gide).
  • Podniesienie dna zatoki Jest to zabieg wykonywany w przypadku niewystarczającej ilości kości w odcinku bocznym szczęki. W takich przypadkach wykonujemy podniesienie zatoki metodą otwartą (sinus lift) lub zamkniętą (osteotomia).
  • Na jednej wizycie Podczas jednej wizyty następuje wszczepienie oraz uzupełnienie braków zębowych za pomocą tymczasowego lub docelowego uzupełnienia protetycznego. W ciągu jednego dnia pacjenci otrzymują implanty oraz naturalnie wyglądające zęby. Możliwość uzyskania natychmiastowego efektu.
Implanty Wrocław

Dostępne usługi:

 

• Wszczepienie implantu  • Konsultacja implantologiczna  • Konsultacja implantologiczna z planem leczenia

• Korona na implancie  • Augmentacja zatoki metoda zamknięta  • Montaż śruby gojącej

 

Cennik implanty Wrocław

 
Implantologia
Augmentacja zatoki metoda otwarta
3600-4200 zł
Augmentacja zatoki metoda zamknięta
1550 zł
Korona na implancie
2500-4000 zł
Proteza na implantach
wycena indywidualna
Wszczepienie implantu
3200 zł
Montaż śruby gojącej
300 zł
 
Elwira Urban-Kosela
Lek. dent., M. Sc.
Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu. W 2012 ukończyła
studia na Goethe University we Frankfurcie i uzyskała tytuł
Master of Oral Implantology.

Gdzie przyjmujemy?

 

Medicover Stomatologia – Royal Dent

ul. Leszczyńskiego 5
50-078 Wrocław

Czynne:
poniedziałek-piątek: 8:00-20:00,
sobota: 9:00-14:00

tel: 606 39 09 08

recepcja.royal-dent@medicover.pl